Najlepszy Menadzer

Najlepszy Menadżer

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Od jutra (6.07) do 7.07 do godziny 22 jedziemy nastepną kolejke...

#1 2008-06-07 13:57:38

Damol

Administrator

Zarejestrowany: 2008-06-06
Posty: 222
Punktów :   

Wywiady z Menadżerami

Tutaj będą zamieszczane wywiady z menadżerami zespołów

Offline

 

#2 2008-06-17 19:38:15

Damol

Administrator

Zarejestrowany: 2008-06-06
Posty: 222
Punktów :   

Re: Wywiady z Menadżerami

Wywiad z menadżerem Unii Leszno

Dzień Dobry
Witam
Został pan nowym menedżerem druzyny Unii Leszno. Jaka atmosfera panuje w zespole?
Hmm... Myślę, że atmosfera w zespole jest fantastyczna. Wszyscy są bardzo zmobilizowani i głodni speedway'a na najwyższym poziomie.
Podczas okna transferowego nie wzmocnił pan druzyny żadnym zawodnikiem. Czy to jakaś taktyka, czy może brak finansów na transfery?
Odpowiem w ten sposób. Gdyby Pan posiadał taki zespół chciałby Pan kogoś kupić? Posiadam zawodnikow najwyższej klasy, którzy w każdym meczu dadzą z siebie 110%! Czego chcieć więcej?
Czyli uważa pan, że nie potrzebuje wzmocnień. A co pan sądzi o poziomie ekstraligi w tym sezonie?
W tym sezonie ekstraliga moze być bardzo interesująca, choć kilka zespołów odstaje poziomem od reszty. Moim zdaniem na uwagę zasługuje także 1 liga, w której będzie pasjonująca walka o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
A w drugiej lidze ma pan jakiegoś faworyta?
To bardzo trudne pytanie ale osobiście będę kibicował zespołowi z Miszkolca, gdzie jeździ 2 zawodników wypożyczonych z Leszczyńskiej Unii.
Na koniec takie pytanie. Które miejsce zajmie pańska druzyna po zakończeniu obecnego sezonu?
Kibice w Lesznie liczą na powtórkę z przed roku. Ze swojej strony mogę zagwarantować, że zrobimy wszystko, aby tak się stało!
Dziękuje bardzo i zyczę wielu sukcesów
Również dziękuję.


http://th.interia.pl/20,b7da480ba2182649/5555555555555555.jpg
MENADŻER UNII LESZNO WIERZY, ŻE W TYM SEZONIE UDA SIĘ POWTÓRZYĆ WYCZYN SPRZED ROKU

Offline

 

#3 2008-06-18 23:11:01

gacek

Moderator

Zarejestrowany: 2008-06-10
Posty: 68
Punktów :   

Re: Wywiady z Menadżerami

WYWIAD Z MENADZEREM GTŻ GRUDZIĄDZ




Tygodnik Żużlowy:Dzień dobry.

Menadzer GTŻ Grudziądz:Witam.
Jak ocenia Pan ruch transferowy w Grudziądzu??
Nie zmienił nam się skład prawie w ogóle, poza wymianą z Częstochową. Myślę, że przejście do nas Edwarda Kenneta okazało się dobrym posunięciem.
Wedlug bukmacherów Pański zespół był murowanym kandydatem do spadku-najwyżej baraże-a niespodziewanie rozgromił u siebie poznańskie Skorpiony. Jakie są Pana cele na ten sezon??
Moim celem, czyli celem całej drużyny jest zajęcie miejsca w pierwszej czwórce I Ligi. Jeżeliby się nam udało powalczyć choćby w barażach o Ekstarligę, byłbym bardzo szczęśliwy.
Według Pana opinii tegoroczny beniaminek-mianowicie Daugavpils-miałby ustąpić miejsca w pierwszej czwórce Pańskiej drużynie. Nadal podtrzymuje Pan tą opinię??
Patrząc na wynik Lokomotivu w 1 Kolejce, to uważam, że jeśli wygrali w Gdańsku, to będzie ciężko ich pokonać nawet na własnym torze.
No właśnie. nawiązując do pierwszej kolejki to Gdańsk przegrał u siebie z Lokomotivem a Bydgoszcz-co było olbrzymią sensacją-uległa na wyjeździe Rybnikowi! Myśli Pan że to stwarza jakieś większe szanse dla Grudziądza biorąc pod uwagę -7 pkt Ostrowa??
No na pewno, chociaż wiem, że każdy mecz na wyjeździe będzie bardzo trudny, nawet w Rawiczu, który jest uznawany za beniaminka-spadkowicza.
Na koniec proszę jeszcze o opinię na temat ostatniego meczu. Kto Pana zaskoczył pozytywnie,kto negatywnie i kto z Poznania najbardziej się Panu spodobał.
Na pewno trzeba pochwalić Kamila Brzozowskiego, który wygrał dwa z trzech swoich biegów. Kennett również nie zawiódł, co świadczy o tym, że ten zawodnik na pewno nam się przyda w Grudziądzu. Jestem zawiedziony postawą "Puzona", który na swoim stadionie nie potrafił wygrać ani jednego biegu! Bardzo zaskoczył mnie Jacek Krzyżaniak, który na sparingach i treningach jeździł fatalnie, ale dałem mu szanse, bo miałem nadzieje, że to tylko chwilowa utrata formy. I miałem racje. Jeżeli chodzi o PSŻ, to oczywiście "Norbi" wykazał się dobrą znajomością naszego toru.
Dziękuję bardzo tyle na gorąco po pierszej kolejce sympatyczny menadzer GTŻ Grudziądz.
Dziękuję bardzo! Chciałbym pozdrowić przy okazji wszystkich sympatyków czarnego sportu, a także moją dziewczynę!
Oczywiście dołączamy się do tych pozdrowień i powodzenia w dalszej walce.
Dziekuję bardzo. Życzcie nam duuużo szczęścia!!

Ostatnio edytowany przez gacek (2008-06-18 23:51:01)

Offline

 

#4 2008-06-29 23:08:17

Damol

Administrator

Zarejestrowany: 2008-06-06
Posty: 222
Punktów :   

Re: Wywiady z Menadżerami

Wywiad z Menadżerem KM Intar Ostrów

Dzień Dobry!
Cześć
Za nami piąta kolejka spotkań w I Lidze. Według regulaminu PZM teraz czeka nas przerwa na obliczanie statystyk. Jak pan wykorzysta ten czas?
Zabiorę moich zawodników do Cetniewa, by tam wyszlifowali formę na dalszą część sezonu. Jak wiadomo naszym celem jest awans i dobra forma zawodników jest nam bardzo potrzebna.
Intar Ostrów nie przegrał jak do tej pory ani razu. Czy uważa pan, że może tak być już do końca sezonu?
Jeżeli każdy z zawodników będzie dawał z siebie 100% w każdym meczu, to jest to wielce prawdopodobne.
Jak ocenia pan swoich nowych zawodników? Mowa tu o Kołodzieju i Holcie...
Rune jest bardzo dobrze przygotowany do tego sezonu. Na początku miałem pewne obawy, że nie za szybko dopasuje się do naszego toru, ale jest to zawodnik tej klasy, że na każdym torze potrafi wygrywać. Co do Janusza Kołodzieja, to miał być naszym krajowym liderem. Jak na razie jeżdzi bardzo nierówno, zdarzają mu się kapitalne występy, ale także potrafi przegrać z juniorami.
W następnej kolejce Intar Ostrów pojedzie do rewelacji tego sezonu - GTŻ Grudziądz. Myśli pan, że to będzie łatwy dla was mecz?
Z Grudziądzem nigdy nic nie wiadomo. Jest to taka drużyna, która potrafi zremisować z Kolejarzem Rawicz i taka, która potrafi na wyjeżdzie wygrać z RKM Rybnik. Mam wszystkich żuzlowców do dyspozycji i jestem na 100% pewien, że wywieziemy stamtąd 3 pkt
Na koniec proszę mi powiedzieć. Jeśli awansujecie do Ekstraligi, co będzie potem??
Na razie nie zastanawiamy się nad tym. Ważne jest, by mimo nałożonej na nas kary udowodnić wszystkim, że bardzo pragniemy tego awansu i jesteśmy w stanie go osiągnąć
Dziękuje bardzo
Dziękuje

http://www.rc.fm/files/images/intar.jpeg   INTAR OSTRÓW CHCE UDOWODNIĆ WSZYSTKIM, ŻE MIMO NAŁOŻONEJ KARY , ZROBIĄ WSZYSTKO BY AWANSOWAĆ DO EKSTRALIGI

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.l2espada.pun.pl www.ibin2006.pun.pl www.budownictwowbiis.pun.pl www.nilfn.pun.pl www.pokefireonline.pun.pl