Najlepszy Menadzer

Najlepszy Menadżer

Ogłoszenie

Od jutra (6.07) do 7.07 do godziny 22 jedziemy nastepną kolejke...

#1 2008-06-07 13:58:18

Damol

Administrator

Zarejestrowany: 2008-06-06
Posty: 222
Punktów :   

Wywiady z Zawodnikami

Tutaj zamieszczene będą wywiady z zawodnikami

Offline

 

#2 2008-06-19 00:10:01

gacek

Moderator

Zarejestrowany: 2008-06-10
Posty: 68
Punktów :   

Re: Wywiady z Zawodnikami

WYWIAD Z MATEJEM KUSEM



Dzień dobry.
Cześć.
Jesteś już po debiucie w drużynie z Daugavpils. Jak czujesz się po występie?
Było naprawdę świetnie, mieliśmy trudny mecz w pierwszej kolejce ale poradziliśmy sobiez Gdańskiem.Cieszę się że dołożyłem do tego swoje punkty.
Zaliczyłeś naprawdę dobry debiut, po którym zostałeś wybrany od ósemki kolejki. Można powiedzieć że na Łotwie wschodzi gwiazda Mateja Kusa?
No oczywiście!!! Od razu po tym meczu powinienem trafić do Grand Prix...(śmiech).A tak na poważnie to kompletu nie zdobyłem więc nie ma się czym podniecać. Jechaliśmy równo i zasłużył na to zwycięstwo cały zespół.
Jaka jest atmosfera w twojej nowej drużynie?
Atmosfera jest świetna. Mimo że jechaliśmy tak daleko na ten mecz, to przybyła za nami rzesza naprawdę wspaniałych kibiców. Już nie mogę doczekać się pierwszego występu przed własną publicznością.
Masz już jakieś plany transferowe na przyszłość?
Moim planem jest zostać w obecnym klubie i pomóc mu wejść do wyższej ligi a potem utrzymać się wniej.Kto wie może pokusimy się nawet o medal...(śmiech)
Tyle-zawsze roześmiany-Matej Kus.Dzięki Matej.
Dzięki.

Ostatnio edytowany przez gacek (2008-06-19 16:53:50)

Offline

 

#3 2008-06-19 16:51:57

gacek

Moderator

Zarejestrowany: 2008-06-10
Posty: 68
Punktów :   

Re: Wywiady z Zawodnikami

WYWIAD Z MACIEJEM KUCIAPĄ



Witaj Maciej.
Dzień dobry.
Zostałeś wybrany najlepszym zawodnikiem meczu RKM Rybnik-Polonia Bydgoszcz.
Miło mi to słyszeć ale na wyróżnienie zasługuje cała drużyna, nie tylko ja.
Jakie są twoje cele na ten sezon?
Moim celem jest jak najlepsza pozycja ligowa RKM-u, wiadomo że będziemy walczyć o utrzymanie ale przy odrobinie szczęścia możemy trafić do pierwszej czwórki.
Jak oceniasz poziom pierwszej ligi w tym sezonie?
Jak widać liga jest bardzo równa i zarazem trudna, myślę jednak że każdą drużynę stać na walkę i nie wolno nikogo skreślać. W tym sezonie poziom I ligi i ekstraligi bardzo się zbliżyły i myślę, że drużyna która zajmie miejsce drugie wcale nie będzie na straconej pozycji.
Dzięki za wywiad i życzę ci jak najwięcej takich występów, zarówno twoich jak i całej drużyny.
Również dziękuję i chciałem też podziękowac fanom za tak wspaniały doping. Zmienił się zarząd miejmy nadzieję że zmieni się też opinia ludzi o naszym klubie.

Ostatnio edytowany przez gacek (2008-06-19 16:53:08)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ibin2006.pun.pl www.nasza-wioska-pl.pun.pl www.budownictwowbiis.pun.pl www.l2espada.pun.pl www.nilfn.pun.pl